Atpakaļ uz sarakstu Printēt 15. Mai. 2019

Muzeju nakts laikā tiks nodrošināti papildu reisi un būs izmaiņas atsevišķiem autobusu maršrutiem

“Rīgas satiksme” informē, ka 18. maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros tiks organizēti papildu reisi un vairāki sabiedriskā transporta maršruti no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 2:00.

Pasažieru ērtībām laikā no 18. maija uz 19. maiju tiks organizēti papildu reisi tā, lai tie apkalpotu lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un muzejus, kas piedalās Muzeju nakts pasākumos. Papildu reisi tiks nodrošināti:

Vēršam uzmanību, ka 37., 41., un 53. maršruta autobusi un 241. maršruta minibuss Muzeju nakts pasākumu laikā no plkst.18:00 līdz kustības beigām brauc pa izmainītu maršrutu. Virzienā no Imantas, Zolitūdes autobusi brauc pa maršrutu līdz K. Valdemāra ielai, tālāk pa K. Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri, Kalpaka bulvāri un tālāk pa maršrutu atpakaļ uz Imantu, Zolitūdi. Maršrutā slēgtas pieturvietas «Mākslas muzejs» un «Esplanāde». Uz Brīvības bulvāra tiks izvietota pagaidu pieturvieta.

Maršrutu shēmu skatīt šeit.

Ņemot vērā apjomīgās izmaiņas, aicinām Muzeju nakts pasākuma apmeklētājus laikus iepazīties ar kustības sarakstiem un plānot savu maršrutu.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi