Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Mar. 2013

No 1.aprīļa 33.autobusa maršruts tiks aizvietots ar 3.maršruta trolejbusu

"Rīgas satiksme" atgādina, ka no 1.aprīļa tiks slēgts 33.autobusa maršruts, taču attiecīgo maršrutu posmā no Centrāltirgus līdz Kundziņsalai aizvietos 3.maršruta trolejbuss, saglabājot kustības intensitāti tādā pašā apjomā. Tas nozīmē, ka atsevišķi 3.trolejbusa maršruta reisi tiks pagarināti no galapunkta Sarkandaugavā līdz Kundziņsalai. Uz tiem trolejbusiem, kuri veiks garāku maršrutu, trafaretā būs norāde, ka trolejbuss kursē uz Kundziņsalu. Attiecīgajos reisos kursēs trolejbusi, kas aprīkoti ar dīzeļģeneratoru, ceļa posmu, no Sarkandaugavas līdz Kundziņsalai, veicot ar dīzeļģeneratora palīdzību. Ņemot vērā plānotās izmaiņas, mainīsies arī 3.trolejbusa maršruta kustības saraksts.

3-33.JPG

Autobusa nomaiņa pret trolejbusu ir ekonomiski pamatota – trolejbusa ekspluatācija ir salīdzinoši lētāka. Turklāt 3.trolejbuss un 33.autobuss pilnībā dublēja viens otru no Centrāltirgus līdz pat Sarkandaugavai. Ņemot vērā to, ka 3.trolejbusa maršruta kustība ir intensīva, sastrēgumu vai nelabvēlīgu braukšanas apstākļu gadījumā būs vienkāršāk kontrolēt arī kustības regularitāti starp pilsētas centru un Kundziņsalu – dispečeri, ja konstatēs ilgstošus kavējumus, operatīvi varēs maršrutā norīkot kādu citu trolejbusu, kas pasažierus nogādās līdz nepieciešamajam galapunktam.

Ja klienta rīcībā ir mēneša abonements 33.autobusam, klients, līdz tā derīguma termiņa beigām varēs to lietot 3.maršruta trolejbusā, braucienu nereģistrējot. Tie klienti, kuri par attiecīgo biļeti vēlas atgriezt naudu biļetes atlikušajā vērtībā, var vērsties kādā no "Rīgas satiksmes"  klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi