Atpakaļ uz sarakstu Printēt 29. Jul. 2021

No 1. augusta 1. un 5. autobusa maršrutā atsāks kursēt autobusi, kā arī savstarpēji tiks salāgoti atsevišķu maršrutu kustības saraksti

“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 1. augusta tiks veiktas izmaiņas atsevišķu autobusa, trolejbusa maršrutu brīvdienu un no 2. augusta atsevišķu autobusa, tramvaja, trolejbusa maršrutu darba dienu kustības sarakstos, savstarpēji koordinējot transporta līdzekļu atiešanas laikus. Tāpat no 1. augusta 1. un 5. autobusa maršrutā atsāks kursēt autobusi.

No 1. augusta brīvdienās un no 2. augusta darba dienās noteiktas izmaiņas vairākos kustības sarakstos:

Autobusi

darba dienās: 3.6.25.53. autobusa maršrutā

brīvdienās: 3.15.31. autobusa maršrutā

 

Tramvaji

 

darba dienās: 1. un 7. tramvaja maršrutā

 

Trolejbusi

 

darba dienās: 17.25. trolejbusa maršrutā

brīvdienās: 4.15.19. trolejbusa maršrutā

Tāpat tiek noteikts, ka 3a. autobusa maršruts, kas bija izveidots, lai samazinātu pasažieru plūsmu 3. autobusa maršruta noslogotākajā posmā, tiks slēgts. 

No svētdienas, 2021. gada 1. augusta, 1. autobusa maršruta un 5. autobusa maršruta pasažieru pārvadājumus atsāks veikt autobusi. Atgādinām, ka veicot resursu pārdali un efektīvāk izmantojot visus uzņēmuma rīcībā esošos resursus, no 15. marta uz pagaidu laiku 1. un 5. autobusa maršrutā pasažieru pārvadājumus veic nevis autobusi, bet garie trolejbusi.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai tīmekļa vietnē www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi