Atpakaļ uz sarakstu Printēt 18. Apr. 2019

No 1. maija būs izmaiņas vairākos minibusu un ekspresbusu maršrutos

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2019. gada 1. maija būs izmaiņas vairākos pilnsabiedrības „Rīgas mikroautobusu satiksme” minibusu un ekspresbusu maršrutos.

No trešdienas, 1. maija, vairākos pilnsabiedrība „Rīgas mikroautobusu satiksme” minibusu un ekspresbusu maršrutos spēkā stāsies izmaiņas maršrutu shēmās un kustības sarakstos.

Izmaiņas plānotas sekojošos maršrutos:

  • minibusi – 204., 209., 214., 237., 246. maršruts;
  • ekspresbusi – 346., 370. maršruts.

204. minibusa maršruts abos kustības virzienos kursēs caur Ķengaragu, nodrošinot savienojumu starp Juglu un Ķengaragu abos kustības virzienos. Veiktās izmaiņas maršrutā nodrošinās Ķengaraga iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu uz Rīgas pilsētas centru, kā arī nokļūšanu mājās no jaunā iepirkšanās centra „Akropole”. Virzienā uz Rīgas pilsētas centru minibusi turpmāk kursēs no Juglas pa maršrutu līdz Slāvu pārvadam, tālāk pa nobrauktuvi uz Maskavas ielu, Prūšu ielu, Rušona ielu, Salaspils ielu, Lubānas ielu un tālāk pa maršrutu. Mainīsies arī kustības saraksts darba dienās. Maršrutam būs jauns nosaukums „Stacijas laukums – Ķengarags – Jugla”.

209. minibusa maršruts saīsināts līdz Višķu ielai Ķengaragā. Turpmāk minibusi no Purvciema kursēs pa saīsinātu maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu līdz Višķu ielai. No Ķengaraga minibusi brauks pa Višķu ielu, Maskavas ielu un tālāk pa maršrutu. Šajā maršrutā mainīsies kustības saraksts gan darba dienās, gan brīvdienās, kustības intensitāte tiks saglabāta līdzšinējā apjomā. Maršruta jaunais nosaukums „Ķengarags – Purvciems”, galapunkta pieturvieta „T/C Domina Shopping” tiek pārdēvēta par „Jorģa Zemitāna tilts”.

214. minibusa maršruts „Centrs – Dreiliņi” tiks pagarināts līdz Biķernieku ielas rotācijas apļa tirdzniecības centriem. Turpmāk minibusi kursēs no tagadējā galapunkta Kaivas ielā tālāk pa Kaivas ielu, Biķernieku ielu līdz T/C „IKEA” stāvlaukumā izveidotajai pieturvietai „Biķeri”. No pieturvietas „Biķeri” minibusi kursēs pa Biķernieku ielu, veiks apgriešanos Hipokrāta ielas krustojumā, brauks pa Kaivas ielu un tālāk pa maršrutu. Mainīsies kustības saraksts darba dienās, sestdienās un svētdienās. Maršruta nosaukums netiek mainīts.

237. minibusa maršrutā „Esplanāde – Imanta” darba dienās būs izmaiņas kustības sarakstā, lai samazinātu minibusu kavēšanos, kas rodas sastrēgumu dēļ. Reisu skaits tiks saglabāts līdzšinējā apjomā.

246. maršruta minibusi no 1. maija vairs nekursēs no Pļavniekiem uz Rīgas pilsētas centru un pretējā virzienā. Turpmāk 246. maršruta minibusi kursēs tikai no Daugavgrīvas līdz Rīgas pilsētas centram (pieturvieta „MTS”). Darba dienās tiks palielināts reisu skaits.

346. ekspresbusa maršrutā mainīsies kustības saraksts darba dienās.

370. maršruta ekspresbusi virzienā uz Pļavniekiem turpmāk kursēs pa izmainītu maršrutu taisni pa Rēzeknes ielu līdz Lubānas ielā esošajam galapunktam. Papildus tiek vienādoti abi kustības virzieni, turpmāk no Imantas ekspresbusi kursēs arī pa Ilūkstes ielu, Augusta Deglava ielu, Andreja Saharova ielu un tālāk pa maršrutu. Mainīsies kustības saraksts darba dienās un svētdienā.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi