Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Feb. 2015

No 1.marta tiks veiktas izmaiņas 5.,6., 9. un 11. tramvaja kustībā

Ņemot vērā pasažieru pieprasījumu un pārvietošanās paradumus, "Rīgas satiksme" no 1.marta veiks izmaiņas 6.tramvaja kustībā. Atsevišķos posmos 6.tramvaja maršruts sakrīt un ir saskaņots ar citiem tramvaju maršrutiem, attiecīgi tiks veiktas korekcijas 5. un 9. tramvaja maršruta kustības sarakstā, lai tiktu nodrošināta regulāra visu iepriekš norādīto tramvaju maršrutu kustība.

Skatiet izmaiņas šeit.

Tāpat no 2.marta tiks palielināts 5. un 6.tramvaju reisu skaits stundās, kad pasažieru pieprasījums ir vislielākais, un izlīdzināts reisu skaits tajās stundās, kad pasažieru pieprasījums ir mazs. Tāpat tiks veiktas izmaiņas 6.tramvaja maršruta pēdējos divos reisos darba dienās (plkst. 0.10 un 0.32) virzienā no Juglas. Tramvajs šajos reisos kursēs no Juglas līdz Stacijas laukumam un uz 5.tramvaju depo Brīvības ielā. Lai veiktu izmaiņas, ir veikts liels izpētes darbs un pasažieru plūsmas mērījumi.

Jāatgādina, ka 6.tramvaja maršruts ir pieprasītākais sabiedriskā transporta maršruts Rīgā, un 2014. gadā tajā tika pārvadāti 9 818 275 pasažieri.

Ņemot vērā veiktās izmaiņas, no 2.marta jauni kustības saraksti darba dienās būs 5., 6. un 9.tramvaja maršrutam, savukārt, no 1.marta nelielas korekcijas tiks ieviestas arī 5. un 11.tramvaja maršruta brīvdienu kustības sarakstos.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos "twitter", "facebook" un "draugiem.lv". 

20361862
Citi saziņas veidi