Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Oct. 2015

No 1.novembra 23.autobusa maršrutā tiks veiktas izmaiņas

„Rīgas satiksme” informē, ka no 1.novembra 23.autobusa maršrutā tiks veiktas izmaiņas, novirzot to pa Akmeņu ielu un Jelgavas ielu gar Latvijas Universitātes Akadēmisko centru, un maršrutā tiks ieviestas jaunas pieturvietas Jelgavas ielā – „Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs” un „2.trolejbusu parks”.

23.maršruta autobusi no 1.novembra virzienā no centra brauks pa līdzšinējo maršrutu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Bauskas ielai un tālāk pa maršrutu līdz Baložiem. Virzienā no Baložiem autobusi brauks pa esošo maršrutu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Mūkusalas ielai un tālāk pa maršrutu līdz galapunktam.

No 1.novembra 23.autobusa maršrutā tiks slēgtas pieturvietas „Kīleveina grāvis”, „Celtniecības pasaule”, „Laivu iela” abos virzienos un „Jelgavas iela” virzienā no centra un ieviestas jaunas pieturvietas Jelgavas ielā – „Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs” abos virzienos un „2.trolejbusa parks” virzienā no centra.

Kustību saraksti no galapunktiem 23.maršruta autobusiem netiks mainīti.

23aut.png

Trolejbusi, kas brauc uz/no 2.trolejbusa parku, turpmāk uzņems un izlaidīs pasažierus arī pieturvietā „Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs” abos virzienos.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

20361862
Citi saziņas veidi