Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Oct. 2022

No 1. novembra veiktas izmaiņas 4., 13., 15. un 31. autobusa, kā arī 3. trolejbusa kustības sarakstā

Izvērtējot pasažieru priekšlikumus, tiks veiktas izmaiņas vairāku sabiedriskā transporta maršrutu atiešanas laikos, piemērojot sabiedriskā transporta kustību iedzīvotāju pārvietošanās paradumiem. Izmaiņas tiks veiktas 4., 13. autobusa maršruta un 3. trolejbusa maršruta darbdienu kustības sarakstā no 2022.gada 1.novembra, bet 15. un 31. autobusa maršruta brīvdienu kustības sarakstā no 2022. gada 5. novembra.

3. trolejbusa maršrutā tiks veiktas izmaiņas atiešanas laikos darba dienās, lai pēcpusdienā uzlabotu uz Kundziņsalu veiktā reisa piemērotību apkaimē dzīvojošo skolēnu mācību stundu beigu laikiem. No pieturvietas “Centrālā stacija” reiss uz Kundziņsalu tiks veikts plkst. 13.47 (šobrīd plkst. 13.43). Tāpat veiktās izmaiņas atiešanas laikos vakara daļā, veidos vienmērīgāku intervālu starp reisiem, kas tiek veikti pamatmaršrutā uz un no Sarkandaugavas un uz un no Kundziņsalas.

4. un 13. autobusa maršrutā tiek veiktas izmaiņas atiešanas laikos darba dienās, lai uzlabotu savstarpējo atiešanas laiku koordināciju un pārsēšanās iespējas starp maršrutiem pie Babītes stacijas.

15. un 31. autobusa maršruta atiešanas laikos brīvdienās tiek veiktas izmaiņas atsevišķos reisu atiešanas laikos, lai uzlabotu savstarpējo atiešanas laiku koordināciju.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi