Atpakaļ uz sarakstu Printēt 25. Sep. 2019

No 1. oktobra atsevišķus 28. autobusa maršruta reisus apkalpos mazākas ietilpības autobusi

„Rīgas satiksme” informē, ka, lai padarītu ekonomiski izdevīgāku pasažieru pārvadāšanu, no 2019. gada 1. oktobra atsevišķos darba dienu vakara, kā arī brīvdienu rīta un vakara reisos 28. autobusa maršrutā pārvadājumus veiks „Rīgas satiksmes” apakšuzņēmējs, kurš spēj piedāvāt pasažieru plūsmai atbilstošas ietilpības transportu.

Pasažieriem, kuri izmanto viena maršruta mēneša biļetes, kurām pirmā reģistrācija veikta kādā citā autobusa maršrutā, bet maršrutu sakritības robežās izmanto arī 28. autobusa maršrutu, reisos, kurus apkalpo mazās ietilpības autobusi, būs nepieciešams transportlīdzekļa vadītājam uzrādīt savu e-talonu, lai transportlīdzekļa vadītājs varētu izsniegt maršrutu sakritības biļeti braukšanai maršrutu sakritības robežās. Pārējām pasažieru grupām biļešu izmantošanas kārtība nemainās.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi