Atpakaļ uz sarakstu Printēt 30. Aug. 2022

No 1. septembra vairākos maršrutos tiks palielināts sabiedriskā transporta reisu skaits

 „Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 1. septembra darba dienās un no 3. septembra brīvdienās tiks veiktas izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta kustības sarakstos. Tāpat 1. septembrī “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos iedzīvotāji varēs braukt bez maksas. Pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nav jāreģistrē. Ekspresbusos 1. septembrī par braukšanu jāmaksā, kā ierasts.

No 1. septembra darba dienās reisu skaits tiks palielināts:

Tramvaji

1. tramvaja maršrutā 

 

Trolejbusi

3. un 14. trolejbusa maršrutā 

 

Autobusi

22., 25., 37., 41. un 53. autobusa maršrutā

 

No 3. septembra brīvdienās reisu skaits tiks palielināts:

Tramvaji

1. tramvaja maršrutā

 

Trolejbusi

15. un 19. trolejbusa maršrutā

 

Līdz ar pludmales un atpūtas sezonas noslēgšanos no 1. septembra 30. maršruta autobuss tāpat kā iepriekš kursēs tikai darba dienās, 29. maršruta autobuss brauks maršrutā „Mežciems–Vecmīlgrāvis”, tāpat izmaiņas tiks veiktas 36. autobusa maršrutā darba dienās un brīvdienās un 31. autobusa maršrutā brīvdienās.

Tāpat no 1. septembra atsevišķos autobusu un trolejbusu kustības sarakstos tiks veiktas nelielas izmaiņas braukšanas laikos starp pieturvietām un atiešanas laikos no galapunktiem:

“Rīgas satiksmes” darbinieki ir uzsākuši sarakstu nomaiņu pieturvietās, taču ņemot vērā lielo apjomu jauno pagaidu kustības sarakstu izvietošana var aizņemt pāris dienas, tāpēc aicinām pasažierus pirms plānotā brauciena aplūkot kustības sarakstus uzņēmuma tīmekļa vietnē: www.rigassatiksme.lv

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi