Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Jul. 2022

No 13. jūlija būvdarbu dēļ būs izmaiņas 9. autobusa maršrutā

 „Rīgas satiksme” informē, ka no 2022. gada 13. jūlija uz būvdarbu laiku, kas tiek veikti uz satiksmes pārvada pār dzelzceļu pie Brasas dzelzceļa stacijas, būs izmaiņas 9. autobusa maršrutā.

9. maršruta autobusi:

  • virzienā uz Mežaparku kursēs pa maršrutu līdz Miera ielai, tālāk pa Miera ielu, Kluso ielu (dzelzceļu šķērso pa pārbrauktuvi), Gaujas ielu un tālāk pa maršrutu;
  • virzienā uz Abrenes ielu pa maršrutu līdz Gaujas ielai, tālāk pa Gaujas ielu (dzelzceļu šķērso pa pārbrauktuvi), Kluso ielu, Miera ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Mežaparku autobusi vairs nepieturēs pieturvietās “Kazarmu iela” un “Brasas stacija” Miera ielā, tā vietā apstāsies pieturvietā “Klijānu iela” (Klusajā ielā).

Virzienā uz Abrenes ielu autobusu pieturvieta “Aizsaules iela” pārcelta no rotācijas apļa uz Gaujas ielas pamatbrauktuvi. 

jaunaisvar.PNG

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

 

20361862
Citi saziņas veidi