Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Mai. 2022

No 15. maija sabiedriskajā transportā var braukt bez sejas maskām, kā arī tiek atjaunota kārtība, kad pasažieris spiež durvju atvēršanas pogu

No 15. maija, pārvietojoties “Rīgas satiksmes” transporta līdzekļos, pasažieriem vairs nav jālieto mutes un deguna aizsegi. Tāpat durvju atvēršanai pasažieri tiek aicināti izmantot durvju atvēršanas pogu – Atver durvis pats.

Rūpējoties par kopējo drošību, “Rīgas satiksme” joprojām galapunktos turpinās veikt transporta līdzekļu vēdināšanu. Tāpat, atgriežoties parkos un depo, tiks veikta visu transporta līdzekļu dezinfekcija.

No 15. maija tiek atjaunotas durvju atvēršanas pogas – Atver durvis pats. Protams, arī turpmāk durvju atvēršanas procesam sekos līdzi arī transporta līdzekļi vadītāji un gadījumā, ja, pasažieris durvju atvēršanai pogu nespiedīs, tās atvērs vadītājs.

15.maijs.png

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi