Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Mar. 2020

No 16. marta tiks mainīti atsevišķu pieturvietu nosaukumi

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2020. gada 16. marta, tiks mainīti divu pieturvietu nosaukumi.

Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā ir 1950 pieturvietas un dažām vēl ir saglabājies to vēsturiskais nosaukums. Saskaņā ar Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas apstiprinātajām pieturvietu nosaukumu piešķiršanas vadlīnijām, piešķirot pieturvietām nosaukumus, tiek izmantoti tuvāko ielu vai šķērsielu nosaukumi, apdzīvotu vietu nosaukumi vai to vietvārdi, nozīmīgu infrastruktūras objektu nosaukumi, zemesgabalu vai ēku numuri vai ēku nosaukumi.

Mainot pieturvietām nosaukumus, tiks mainītas sarakstu plāksnes, pieturvietu balss paziņojumi, kā arī pieturvietu nosaukumi uz iekšējā displeja sabiedriskajā transportā un uz pieturvietu ceļa zīmēm.

No 16. marta 15., 16. un 31.autobusa maršrutā pieturvietai „Biķernieku mežs” abos kustības virzienos nosaukums mainīts uz „Biķernieku memoriāls”.

15. un 29. autobusa maršrutā pieturvieta „Ezerkrastu  vidusskola” abos kustības virzienos turpmāk sauksies „Ūdeļu iela”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi