Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Nov. 2020

No 16. novembra ielas seguma remonta dēļ būs izmaiņas atsevišķiem 15. maršruta trolejbusu reisiem, kuri brauc no 1. trolejbusu parka

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2020. gada 16. novembra līdz turpmākam rīkojumam, Ganību dambja seguma remonta dēļ, atsevišķi 15. maršruta trolejbusa reisi, kuri brauc no 1. trolejbusu parka, darba dienā kursēs pa izmainītu maršrutu.

Seguma atjaunošanas darbu dēļ Ganību dambī, vairāki 15. maršruta trolejbusi no 1. trolejbusu parka darba dienās kursēs pa Dambja ielu, Duntes ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri (skatīt karti šeit) un tālāk pa maršrutu. Līdz ar iepriekš minēto, no pieturvietas „Ganību dambis” (Dambja ielā) trolejbusi izbrauks:

1.png

15. maršruta trolejbusi, kas brauks pa ierasto maršrutu, no pieturvietas „Rāmuļu iela” (Ganību dambī) izbrauks sekojošos laikos:

2.PNG

1. trolejbusu parka virzienā trolejbusi brauks pa pamata maršrutu, bez izmaiņām.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi