Atpakaļ uz sarakstu Printēt 27. Aug. 2013

No 2.septembra tiks palielināts sabiedriskā transporta reisu skaits

No 2.septembra "Rīgas satiksme" palielinās sabiedriskā transporta reisu skaitu, pagarinās 51.autobusa maršrutu līdz Ulbrokas vidusskolai, savukārt vasaras maršrutu kursēšana līdz Rīgas pludmalēm Vakarbuļļos, Mangaļsalā un Vecāķos tiks pagarināta līdz 1.oktobrim.

Atsevišķos reisos no 2.septembra darba dienās 51.autobusa maršruts tiks pagarināts līdz Ulbrokas vidusskolai. Izmaiņas tiek veiktas ņemot vērā iedzīvotāju un Stopiņu novada domes iniciatīvu, kā arī apsvērumu, ka tas būtiski uzlabos pasažieru pārvietošanos. Ņemot vērā to, ka tiek veiktas izmaiņas,  no 2.septembra attiecīgajam maršrutam būs jauns saraksts darba dienām. Ņemot vērā to, ka 51.autobusa maršrutam būs jauns kustības saraksts, izmaiņas darba dienu sarakstos tiks veiktas arī 52.autobusa maršrutam.

No 2.septembra tiks palielināts reisu skaits un izmaiņas kustības sarakstos tiks veiktas šādiem sabiedriskā transporta maršrutiem:

  • 9., 12., 13., 15., 17.trolejbusu maršrutiem darba dienās;
  • 11., 14., 18., un 23. trolejbusu maršrutiem brīvdienās;
  • 19., 22., 24. un 25. trolejbusu maršrutiem darbadienās un brīvdienās;
  • 2. un 4.tramvaju maršrutiem darba dienās un brīvdienās;
  • 10.tramvaja maršrutam brīvdienās;
  • 7., 37., 41., 53. autobusu maršrutiem darba dienās;
  • 13.autobusa maršrutam darbadienās un brīvdienās.

Tramvaji

Trolejbusi

Autobusi

Atgādinām, ka vasaras sezonā, lai nodrošinātu ērtu nokļūšanu līdz Rīgā esošajām pludmalēm brīvdienās tika pagarināts 3.autobusa maršruts līdz Vakarbuļļu  pludmalei, 29.autobusa maršruts līdz Vecāķiem, savukārt brīvdienās tika palielināta 24.autobusa maršruta kursēšanas intensitāte. Tāpat, mainot 3.autobusa maršruta kustības sarakstu, tika palielināts reisu skaits 36.autobusa maršrutā, kā arī nodrošināta 30.maršruta autobusa kustība brīvdienās. Ņemot vērā pasažieru pieprasījumu – izmaiņas maršrutos tiek pagarinātas par mēnesi – līdz 1.oktobrim.

Jau iepriekš informējām, ka no šā gada 2.septembra 27.trolejbusa maršruts tiks pagarināts līdz autobusu galapunktam Ziepniekkalnā, attiecīgi darba dienām un brīvdienām būs jauns kustības saraksts, palielinot maršruta kustības intensitāti. Veicot attiecīgās izmaiņas, tiks slēgts 42.autobusa maršruts, jo trolejbusa pagarinājums nodrošinās attiecīgā maršruta pasažieru apkalpošanu.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi