Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Mar. 2023

No 20. marta tiks precizēts 2. un 10. maršruta tramvaja kustības saraksts

No 20. marta tiks precizēts kustības saraksts 2. un 10. maršruta tramvajam. Šādas izmaiņas ieviestas, jo, veicot kustības datu analīzi par tramvaju braukšanas laikiem apvedceļā gar Centrāltirgu, secināts, ka 2. un 10. tramvaja maršrutam posmā starp pieturām “Prāgas iela” un “Stacijas laukums” faktiskais ceļā pavadītais laiks ir ilgāks nekā plānotais, tāpēc rodas nobīdes no plānotā kustības saraksta. Lai uzlabotu kustības saraksta izpildi, izstrādāti jauni kustības saraksti 2. un 10. tramvaja maršrutam, mainot braukšanas laikus no galapunktiem. Izpildīto reisu skaits paliks nemainīgs.

Kā zināms, 6. martā tika uzsākti sliežu un pārvedu būvniecības darbi 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā, novirzot 1., 2., 5. un 10. maršruta tramvaja kustību gar Centrāltirgu. Būvniecības darbu laikā slēgta arī pieturvieta “13. janvāra iela” abos virzienos.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi