Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Aug. 2022

No 23. augusta tiks veiktas izmaiņas 13., 14., 17. trolejbusa, kā arī 16. un 48. autobusa maršrutā

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustības ātrumu un mazinātu sastrēgumu ietekmi uz kustības saraksta izpildi no 23. augusta 13., 14., 17. trolejbusa un 16. un 48. maršruta autobusi virzienā no Ieriķu ielas, Mežciema, Purvciema, Papīrfabrikas “Jugla” un Pļavniekiem kursēs pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Viļa Ģelbes ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu. Viļa Ģelbes ielā (pirms krustojuma ar Brīvības gatvi) tiks izveidota jauna pieturvieta “Gustava Zemgala gatve”.

Kustība pa Viļa Ģelbes ielu šajā posmā tiks atļauta tikai sabiedriskajam transportam, tādējādi, līdz ar maršrutu novirzīšanu no Struktoru ielas, sabiedriskajam transportam tiks nodrošināta prioritāte un tiks apbraukts Struktoru ielas un Brīvības gatves krustojums, kur veidojas būtiski satiksmes sastrēgumi. Līdz ar minētajām izmaiņām tiks uzlabota situāciju pasažieriem, kuri izmanto minētos maršrutus, veicinot sabiedriskā transporta konkurētspēju attiecībā pret privāto autotransportu.

pic.jpg

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi