Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Oct. 2021

No 23. oktobra būs izmaiņas 6. autobusa maršrutā

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2021. gada 23. oktobra tiks veiktas izmaiņas 6. autobusa maršrutā. Atsevišķi reisi vakara stundās no galapunkta „Abrenes iela” tiks pagarināti līdz pieturvietai „Ē. Valtera iela”. 

Lai uzlabotu pasažieru iespēju sasniegt pieturvietu „Ē. Valtera iela”, „Dzelzavas iela” un „Jaunbiķeri”, no sestdienas, 23. oktobra, 6. autobusa maršrutā brīvdienu kustības sarakstā pēdējais reiss (plkst. 22.23) un darba dienu kustības sarakstā pēdējie trīs reisi (plkst. 22.18, 22.54 un 23.36) no galapunkta „Abrenes iela” ielas tiks pagarināti līdz pieturvietai „Ē. Valtera iela” (iepriekš līdz galapunktam „Biķeri”). 

Tādējādi pasažieriem arī šajos reisos tiks nodrošinātas iespējas ērti sasniegt savu galamērķi pieturvietu „Ē. Valtera iela”, „Dzelzavas iela” un „Jaunbiķeri” apkārtnē līdzīgi kā visas dienas garumā, kad autobusi pēc galapunkta „Biķeri” turpina kursēt atpakaļ uz Abrenes ielu.     

6. autobusa maršruta kustības saraksts darba dienās un brīvdienās.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi