Atpakaļ uz sarakstu Printēt 23. Aug. 2023

No 25. augusta būs izmaiņas 23. un 26. autobusa maršrutā

No 25. augusta sākot ar pirmo reisu tiks veiktas izmaiņas Ķekavas apvedceļa satiksmes organizācijā.  23. un 26. autobusa maršruts turpmāk kursēs atbilstoši Ķekavas apvedceļa būvprojekta gala versijā paredzētajai satiksmes organizācijai un pieturu izvietojumam.

23. autobusa maršrutā tiks slēgtas pieturas “Pagrieziens uz Baložiem” Baložu ielā (Ķekava) abos kustības virzienos. Tuvākās pieturas “Sūkņu stacija” un “Pagrieziens uz Baložiem” pie rotācijas apļa Rāmavas pusē.

23 aut.png

26. autobusa maršruts virzienā uz Katlakalnu kursēs caur rotācijas apli pie Mežmalas ielas un tālāk pa vietējās nozīmes brauktuvi. Tiek atjaunota pietura “Krustkalni”, pietura “Rāmava” atradīsies uz vietējās nozīmes brauktuves (šobrīd pagaidu pietura atrodas uz pamatbrauktuves), kā arī tiek atjaunota pietura “Pagrieziens uz Baložiem” pirms rotācijas apļa Baložu pusē.

26. autobuss virzienā uz Abrenes ielu kursē bez izmaiņām.

26 aut.png

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

 

20361862
Citi saziņas veidi