Atpakaļ uz sarakstu Printēt 24. Mai. 2019

No 25. maija tiks atjaunota 11.tramvaja kustība un mainīta 9.autobusa kustība

 “Rīgas satiksme” informē, ka no sestdienas, 25. maija tiks atjaunota 11.tramvaja kustība maršrutā “Ausekļa iela – Mežaparks”. Tāpat no sestdienas, 25.maija atsāks kursēt Retro tramvajs, kas  pasažierus pārvadā brīvdienās un svētku dienās. Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta kustību pa tramvaja sliedēm, tiks mainīta 9.autobusa maršruta kustība.

Ņemot vērā, ka uz Brasas pārvada sabiedriskais transports var kursēt tikai pa tramvaja sliedēm, tiek mainīts 9.autobusa maršruts no centra. Tas līdz turpmākām izmaiņām nekursēs pa Kluso ielu un līdz Brasas pārvadam visu laiku brauks pa sliedēm. Pieturvieta “Klijānu iela” slēgta. Autobusi apstāsies tramvaja pieturvietās “Kazarmu iela” un  “Brasas stacija”. 

 Kā jau iepriekš ziņots, 17. maija vakarā tika slēgta 11.tramvaja kustība. Lai nodrošinātu pasažieru pārvadāšanu tika izveidots 11T.autobuss, kas kursēja maršrutā “Abrenes iela – Saules dārzs”.  Tāpat tika slēgta arī Retro tramvaja kustība.

 Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

80001919
Citi saziņas veidi