Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Mar. 2023

No 3. marta būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā

Būvdarbu dēļ no 3. marta būs satiksmes ierobežojumi Augusta Deglava ielā, posmā no Augšielas līdz Valmieras ielai un posmā no Jāņa Asara ielas līdz Valmieras ielai, kā arī Pērnavas ielā pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu. Tādējādi tiks veiktas izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā. Izmaiņas tiks veiktas arī 5. trolejbusa maršruta galapunkta, pieturvietas “Daugavas stadions”, izvietojumā.

13. maršruta autobuss uz “Preču 2”, 50. maršruta autobuss uz “TEC 2”, kā arī 11. maršruta trolejbuss uz Ieriķu ielu un 22. maršruta trolejbuss uz Pļavniekiem kursēs pa maršrutu līdz pieturai “Matīsa iela”, tālāk pa Avotu ielu, Jāņa Asara ielu, Pērnavas ielu, A.Deglava ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā “Lienes iela”.

1.attels_01.03.jpg

13. maršruta autobuss uz Babītes staciju, 50. maršruta autobuss uz Abrenes ielu, kā arī 11. un 22. maršruta trolejbuss uz Centrālo staciju kursēs pa maršrutu līdz pieturai “Daugavas stadions” tālāk pa A.Deglava ielu, Pērnavas ielu, Jāņa Asara ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā “Lienes iela”.

Pietura “Daugavas stadions” pārcelta aptuveni 50 m atpakaļ.

5. trolejbusa maršruta galapunkta pietura “Daugavas stadions” (Pērnavas ielā) būs slēgta, savukārt pagaidu pietura izvietota Rūjienas ielā.

2.attels_01.03.jpg

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

 

20361862
Citi saziņas veidi