Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Mar. 2014

No 4.aprīļa nakts satiksmes autobusus apkalpos "Rīgas mikroautobusu satiksme"

"Rīgas satiksme" informē, ka no 4.aprīļa nakts satiksmes maršrutus apkalpos "Rīgas mikroautobusu satiksme". Pasažieriem nakts maršrutu izmantošanā izmaiņu nebūs – arī turpmāk nakts satiksme tiks nodrošināta ierastajos maršrutos naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu, atiešanas laiki, pieturvietas un brauciena cena būs nemainīga, mainīts tikai maršrutā kursējošais transporta veids – minibusi.

Jaunums būs pasažieriem ar īpašām vajadzībām – tā kā tikai daļa minibusu, kas apkalpos nakts satiksmes maršrutus, ir piemēroti minētās pasažieru grupas pārvadāšanai, pasažieriem ar īpašām vajadzībām būs iespēja iepriekš pieteikt sev piemērotu transporta līdzekli attiecīgajā maršrutā un laikā pa tālruni 28655873.

Atgādinām, ka naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu tiek nodrošināta nakts satiksme 9 autobusu maršrutos. Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes autobusiem ir pieturvieta "Stacijas laukums / Centrālā stacija".

Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta "Stacijas laukums /Centrālā stacija" atiet vienlaicīgi – plkst. 24:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru autobusi atiet „pusapaļās” stundās – plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem ir atiešanas laiks uz pilsētas centru arī plkst. 5:30. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem vieglāk būtu orientēties kustības sarakstā.

"Rīgas satiksme" informē, ka no 4.aprīļa arī nakts satiksmes autobusi N2 Centrs – Sarkandaugava – Vecmīlgrāvis un N3 Centrs – Bolderāja atsāks kursēt pēc vasaras saraksta (apaļās stundās no pilsētas centra, pusapaļās stundās no mikrorajoniem uz pilsētas centru).

Kustības saraksti ir pieejami www.rigassatiksme.lv un attiecīgo maršrutu galapunktos. Minibusu vadītāji pēc pasažieru pieprasījuma apstāsies tikai sabiedriskā transporta pieturvietās, lai uzņemtu/izlaistu pasažierus.

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir EUR 1.50, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi