Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Mai. 2012

No 4.maija nakts satiksmes maršruti kursēs pēc vasaras saraksta

"Rīgas satiksme" informē, ka no 4.maija pasažieru ērtībām nakts satiksmes maršruti N2 Centrs - Sarkandaugava - Vecmīlgrāvis un N3 Centrs – Bolderāja atsāks kursēt pēc vasaras saraksta (apaļās stundās no pilsētas centra, pusapaļās stundās no mikrorajoniem uz pilsētas centru).

"Rīgas satiksme" atgādina, ka nakts satiksme tiek nodrošināta 9 maršrutos naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu. Nakts satiksmes maršruti veidoti tā, lai tie apkalpotu lielāko daļu Rīgas pilsētas mikrorajonu ar lielāko iedzīvotāju skaitu. Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes autobusu maršrutiem ir pieturvieta "Stacijas laukums/ Centrālā stacija".

Visi autobusi no pilsētas centra atiet vienlaicīgi apaļās stundās. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem vieglāk būtu orientēties kustības sarakstā. Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta "Stacijas laukums/Centrālā stacija" iziet vienlaicīgi – plkst. 24:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru plānots, ka autobusi iziet pusapaļās stundās – plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem atiešanas laiks uz pilsētas centru ir arī plkst. 5:30. Atiešanas laiki starp galapunktiem ir aptuveni – tie atkarīgi no pasažieru plūsmas. Kustības saraksti pieejami www.rigassatiksme.lv un attiecīgo maršrutu galapunktos.

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir Ls 1.00, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisi ietilpst komercpārvadājumu grupā, tādēļ tiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.

Autobusu vadītāji pēc pasažieru pieprasījuma apstājas tikai sabiedriskā transporta pieturvietās, lai uzņemtu/ izlaistu pasažierus. Iekāpšana/ izkāpšana attiecīgajos maršrutos tiek organizēta tikai pa priekšējām durvīm (izņēmuma gadījumi – pasažieri ratiņkrēslos, māmiņas ar bērnu ratiem u.c.).

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes"  piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

80001919
Citi saziņas veidi