Atpakaļ uz sarakstu Printēt 22. Aug. 2023

No 4. septembra tiks mainīti atsevišķu pieturvietu nosaukumi

No 4. septembra pieturvietas “Kazarmu iela” nosaukums tiks mainīts uz “Kazarmu iela/Lielie kapi”. Pieturvietā apstājas 11. maršruta tramvajs (abos kustības virzienos) un 9. maršruta autobuss (virzienā uz centru). Minētās izmaiņas tiks veiktas atbilstoši Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā apstiprinātajam

Tāpat no 4. septembra, lai uzlabotu 8. un 44. autobusa maršruta pasažieru informētību par pieturu, kur jāizkāpj, lai apmeklētu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju, autobusa salonā līdz ar pieturvietas “Astras iela” nosaukumu papildus tiks atskaņots informatīvais paziņojums - “invaliditātes ekspertīzes komisija”. Tādējādi transportlīdzekļu salonos tiks atskaņots paziņojums “Astras iela - invaliditātes ekspertīzes komisija”, bet pieturvietas nosaukums nemainās.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi