Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Mar. 2021

No 6. marta brīvdienās tiks palielināts reisu skaits atsevišķos Rīgas pilsētas autobusu maršrutos

“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 6. marta tiks veiktas izmaiņas 2., 15., 24., 31. un 36. autobusa brīvdienu kustības sarakstos. Kopējais sabiedriskā transporta izlaidums tiks palielināts par 68 reisiem. Izmaiņas balstītas uz monitoringa datiem par sabiedriskā transporta piepildījumu.

Izmaiņas autobusu kustības sarakstos brīvdienās tiks veiktas:

“Rīgas satiksme” nepārtraukti seko līdzi pasažieru plūsmām sabiedriskajā transportā un šāda kārtība paliks nemainīga arī turpmāk. Informāciju par salona piepildījumu sniedz gan sabiedriskā transporta vadītāji, gan tiek pārbaudīti klientu pieteikumi. Tāpat visi jaunākie “Rīgas satiksmes” transporta līdzekļi ir aprīkoti ar automātiskām pasažieru skaitīšanas sistēmām, tādējādi brīdī, kad transporta līdzekļa salons sasniedz 50% piepildījumu, dispečeri saņem signālu, kas dod iespēju operatīvi reaģēt un norīkot papildus transporta līdzekli.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi