Atpakaļ uz sarakstu Printēt 4. Sep. 2023

No 6. septembra būs slēgta Prāgas iela, tādējādi būs izmaiņas 7. tramvaja maršruta kustībā

No 6. septembra saistībā ar dzelzceļa pārvada demontāžu tiks slēgta Prāgas iela, tādēļ būs izmaiņas 7. tramvaja maršruta kustībā, kā arī 1., 2., 5. un 10. tramvaja maršruta kustībā uz un no depo.

APLŪKOT APVEDCEĻA KARTI

7. tramvaja maršruts no Ķengaraga (un no 3.depo) kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “Turgeņeva iela”, tālāk pa Maskavas ielu, 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Ķengaraga slēgta pieturvieta “Prāgas iela” (Prāgas ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā “13. janvāra iela” (13. janvāra iela).

No Ausekļa ielas kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “Nacionālā opera”, tālāk pa Aspazijas bulvāri, 13.janvāra ielu, 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Ausekļa ielas slēgta pieturvieta “Centrāltirgus” (Centrāltirgus ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā “13. janvāra iela” (13. janvāra iela).

Atiešanas laiki no galapunktiem nemainās.

1. tramvaja maršruts no 3. depo uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13. janvāra ielu un tālāk pa maršrutu.

No 3. depo uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu. Tramvaji reisā no depo pieturā “13. janvāra iela” (Juglas virziens) nepietur.

No Juglas uz 3. depo kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “13. janvāra iela”, tālāk pa 13. janvāra ielu, Maskavas ielu.

No Imantas uz 3. depo kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “Grēcinieku iela”, tālāk pa 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, Maskavas ielu. Tramvaji reisā uz depo pieturā “13. janvāra iela” (Juglas virziens) nepietur.

2.tramvaja maršruts no 3. depo uz Stacijas laukumu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, līdz galapunktam “Stacijas laukums”.

No Stacijas laukuma uz 3. depo kursēs pa Radio ielu, 13.janvāra ielu, Maskavas ielu.

5.tramvaja maršruts no 3.depo uz Mīlgrāvi kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13.janvāra ielu, Aspazijas bulvāri un tālāk pa maršrutu.

No 3. depo uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13.janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu. Tramvaji reisā no depo pieturā “13.janvāra iela” (Mīlgrāvja virziens) nepietur.

No Mīlgrāvja uz 3. depo kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “Nacionālā opera”, tālāk pa Aspazijas bulvāri, 13. janvāra ielu un Maskavas ielu. 

No Imantas uz 3. depo kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai “Grēcinieku iela”, tālāk pa 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, Maskavas ielu. Tramvaji reisā uz depo pieturā “13. janvāra iela” (Juglas virziens) nepietur.

10.tramvaja maršruts no 3. depo uz Stacijas laukumu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13.janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, līdz galapunktam “Stacijas laukums”.

No 3. depo uz Bišumuižu kursēs pa maršrutu līdz Maskavas ielai, tālāk pa Maskavas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu.

No Stacijas laukuma uz 3. depo kursēs pa Radio ielu, 13. janvāra ielu un Maskavas ielu līdz 3.tramvaju depo.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi