Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Sep. 2015

No 14.septembra 10. un 55.autobusa maršrutā būs izmaiņas

"Rīgas satiksme" informē, ka sakarā ar remontdarbiem Jaunmārupē no 14.septembra būs izmaiņas 10. un 55.autobusa maršrutā un tiks slēgtas pieturvietas „Jaunmārupes sākumskola” un „Pļavu iela” abos virzienos.

10.maršruta autobuss virzienā no centra brauks pa maršrutu līdz autoceļam Rīga – Mārupe (P132), tālāk pa A5 šoseju, Čiekuru ielu līdz Mazcenu alejai un tālāk pa maršrutu līdz galapunktam. Virzienā uz centru autobuss kursēs bez izmaiņām.

10.mars.png

55.maršruta autobuss virzienā no centra brauks pa maršrutu līdz autoceļam Rīga – Mārupe (P132), tālāk pa A5 šoseju, Čiekuru ielu līdz Mazcenu alejai un tālāk pa maršrutu līdz galapunktam. Virzienā no Jaunmārupes 55.maršruta autobusi brauks pa maršrutu līdz Čiekuru ielai, tālāk pa Čiekuru ielu, A5 šoseju līdz autoceļam Rīga – Mārupe (P132) un tālāk pa maršrutu.

Pieturvietas „Jaunmārupes sākumskola” un „Pļavu iela” remontdarbu laikā būs slēgtas abos virzienos.

55mars.png

Minētās izmaiņas maršrutos ilgs līdz nākamajam paziņojumam par izmaiņām 10. un 55.autobusa maršrutos.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos "twitter", "facebook" un "draugiem.lv".

20361862
Citi saziņas veidi