Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Sep. 2023

No 7. septembra būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustībā

No 7. septembra būvdarbu dēļ būs satiksmes ierobežojumi Augusta Deglava un Valmieras ielas krustojumā, tādējādi tiks veiktas izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturu novietojumā.

111.PNG

13. maršruta autobusi uz “Preču 2”, 50. maršruta autobusi uz “TEC 2”,  11.maršruta trolejbusi uz Ieriķu ielu un 22. maršruta trolejbusi uz Pļavniekiem kursēs pa maršrutu līdz pieturai “Matīsa iela” tālāk pa Avotu ielu, Jāņa Asara ielu, Pērnavas ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā “Lienes iela”.

13. maršruta autobusi uz Babītes staciju, 50. maršruta autobusi uz Abrenes ielu 11. un 22. maršruta trolejbusi uz Centrālo staciju kursēs pa maršrutu līdz pieturai “Daugavas stadions” tālāk pa A. Deglava ielu, Pērnavas ielu, Jāņa Asara ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā “Lienes iela”.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi