Atpakaļ uz sarakstu Printēt 16. Mai. 2023

Nokļūšanai uz/no “Maneskin” koncerta Mežaparkā tiks organizēti papildu autobusi

“Rīgas satiksme” informē, ka sadarbībā ar rokgrupas “Maneskin” koncerta organizatoriem ceturtdien, 18. maijā, tiks organizēti autobusi maršrutā “Esplanāde -Mežaparks”, lai koncerta apmeklētāji varētu nokļūt Mežaparkā uz koncertu. Savukārt pēc koncerta autobusi nogādās atpakaļ centrā, maršrutā “Mežaparks-Esplanāde”.   

Uz Mežaparku autobusi tiks organizēti no plkst. 17.00 no pieturvietas “Tērbatas iela” (pie Apgabala tiesas ēkas), tālāk autobuss brauks pa Brīvības ielu ar visām pieturvietām līdz G.Zemgala gatvei, tad maršruts pagriežas uz G.Zemgala gatves, apstājas pieturā pie VEF Kultūras pils (pietura “Brīvības gatve”) un bez pieturvietām brauc uz Viestura prospektu iekšā Mežaparka teritorijā.

Pēc koncerta autobusi līdzīgā veidā no Mežaparka teritorijas tiks virzīti pretējā virzienā bez pieturām līdz pieturai “VEF” Brīvības ielā, un tālāk ar visām Brīvības ielas pieturām līdz Esplanādei.

Arī šajos reisos ir jāveic brauciena reģistrācija un jāiegādājas e-talons vai Koda biļete. 90 minūšu biļetes cena - 1.50 EUR. “Rīgas satiksme” aicina plānojot braucienu un pērkot e-talonu iegādāties uzreiz divus braucienus – turp un atpakaļ braucienam. Jo biļetes pie sabiedriskā transporta vadītāja iegādāties nevar.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi