Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Aug. 2022

Nokļūšanai uz/no “Prāta vētras” koncerta Mežaparkā tiks organizēti papildu autobusi

“Rīgas satiksme” informē, ka, sadarbībā ar grupu “Prāta vētra”, sestdien, 20. augustā, tiks organizēti autobusi maršrutā “Esplanāde -Mežaparks”, lai koncerta apmeklētāji varētu nokļūt Mežaparkā uz koncertu. Savukārt pēc koncerta autobusi nogādās atpakaļ centrā, maršrutā “Mežaparks-Esplanāde”.

Uz Mežaparku autobusi tiks organizēti plkst. 17.00 no pieturvietas “Tērbatas iela” (pie Apgabala tiesas ēkas) un kursēs ar aptuveni 3 minūšu intervālu. Tālāk autobuss brauks pa Brīvības ielu, apstājoties visās pieturvietās līdz G.Zemgala gatvei. Tad autobuss nogriezīsies uz G.Zemgala gatvi,  apstāsies pieturā pie VEF Kultūras pils un tālāk bez pieturvietām brauks uz Viestura prospektu Mežaparka teritorijā.

Uz centru autobusi tiks organizēti līdzīgā veidā un tie kursēs no Mežaparka bez apstāšanās līdz pieturvietai “VEF”, Brīvības ielā, un tālāk ar apstāšanos visās pieturvietās Brīvības ielā līdz Esplanādei.

Abi virzieni kopā.png

Arī šajos reisos ir jāveic brauciena reģistrācija un jāiegādājas e-talons vai Koda biļete. Viena brauciena cena - 1,15 EUR. “Rīgas satiksme” aicina plānojot braucienu un pērkot e-talonu iegādāties uzreiz divus braucienus – turp un atpakaļ braucienam. Jo biļetes pie sabiedriskā transporta vadītāja iegādāties nevar.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi