Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Jun. 2022

Norisinājies sabiedrību informējošs pasākums par "Rīgas satiksme" izstrādātajiem būvprojektiem 5. un 7. tramvaja maršrutā

Informējot plašāku sabiedrību par projekta “Rīgas tramvaja infrastruktūras pielāgošana zemās grīdas tramvaja parametriem” ietvaros izstrādāto 5. tramvaja maršruta posma no Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojuma līdz galapunktam “Iļģuciems” un 7. tramvaja maršruta posma no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam “Ķengarags” būvprojektu risinājumiem, 17. jūnijā “Rīgas satiksme” organizēja sabiedrību informējošu pasākumu.

Sabiedrību informējošajā pasākumā tika prezentēta būvprojektu izstrādes gaita un plānotie risinājumi, kā arī projekta “Rīgas tramvaja infrastruktūras pielāgošana zemās grīdas tramvaja parametriem” kopējie radītie rezultāti un ieguvumi nākotnē.

Informatīvo pasākumu organizēja “Rīgas satiksme”, pieaicinot augstāk nosaukto tramvaja līniju posmu būvprojektu izstrādātājus – SIA “Transportbūvju konsultācijas” un personu apvienību SIA “BRD PROJEKTS” un SIA “REM PRO” pārstāvjus.

Ieraksts no informējošā pasākuma ir pieejams “Rīgas satiksmes” Facebook lapā: https://fb.watch/dLWElYLuOy/

Precizējums prezentācijā: Centrālās finanšu un līguma aģentūras lēmums par projekta apstiprināšanu ar nosacījumu saņemts 02.06.2022. Nosacījumi un labojumi iesniegti CFLA 09.06.2022.

20361862
Citi saziņas veidi