Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Nov. 2021

Oktobrī biļešu kontrolieri veikuši 22 010 sabiedriskā transporta pārbaudes un izsēdinājuši 1022 pasažierus no transportlīdzekļa par braukšanu bez sejas maskas

“Rīgas satiksmes” biļešu kontrolieri laika posmā no 1. līdz 31. oktobrim veikuši 22 010 sabiedriskā transporta pārbaudes, no tām 2322 kontroles veiktas kopā ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem. Oktobrī par braukšanu bez biļetes sodīti 4632 pasažieri. Savukārt par braukšanu bez sejas maskas vai nepareizu tās lietošanu, no sabiedriskā transporta izsēdināti 1022 pasažieri.

“Rīgas satiksme” kontrolieri sabiedriskajā transportā veic ne tikai biļešu pārbaudes, bet arī pastiprināti pievērš uzmanību vai pasažieri brauciena laikā pareizi lieto mutes un deguna aizsegu. Ja pārbaužu laikā kādam pasažierim nav sejas maska, biļešu kontrolieris vispirms pasažieriem norāda uz to, ka sejas maska ir jālieto un palūdz to uzlikt – nosedzot kā degunu, tā arī zodu. Ja pasažieris neatsaucas aicinājumam, tam tuvākajā pieturvietā tiek palūgts izkāpt no transportlīdzekļa.

Mēneša statistika (1).png

“Rīgas satiksme” veic sekojošus pasākumus COVID-19 izplatības mazināšanai:

  • katrā pieturvietā tiek atvērtas visas sabiedriskā transporta līdzekļa durvis, izņemot priekšējās;
  • visos galapunktos tiek veikta pastiprināta autobusu, trolejbusu un tramvaju vēdināšana;
  • nepārtraukti tiek veikts pasažieru plūsmas monitorings, lai tas nepārsniegtu 50% salona piepildījumu;
  • katru vakaru iebraucot parkā vai depo tiek dezinficēti visi transporta līdzekļi.

“Rīgas satiksme” saka paldies ikvienam pasažierim par piesardzības pasākumu ievērošanu! Esot saprotošiem un atbildīgi tos ievērojot – kopīgi sadarbojoties, mēs varēsim pēc iespējas ātrāk atgriezties pie normālas ikdienas gaitām.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi