Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Jan. 2020

Par “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāju iecelta Džineta Innusa

Šodien, 2. janvārī “Rīgas satiksmes” padome tikās ar uzņēmuma jauno valdi Džinetu Innusu, Elīnu Epalti-Drulli, Ingu Krūkli, Emīlu Jakrinu un Jāni Golubevu. Padomes sēdē par “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāju iecelta Džineta Innusa.

Atgādinām, ka 2019. gada 30. decembrī “Rīgas satiksmes” padome iecēla jaunu uzņēmuma valdi. Valdes locekļu atlases komisijas svarīgākie kritēriji, veicot konkursu un izdarot izvēli jaunajai uzņēmuma valdei, bija nodrošināt uzņēmuma darbības nepārtrauktību, kvalitātes vadību un risku vadību. Veicot valdes locekļu atlasi un intervējot potenciālos kandidātus, komisija vērtēja valdes profesionālās spējas kopumā, balstoties uz profesionalitātes, pieredzes un kompetences kritērijiem,” saka “Rīgas satiksmes” padomes priekšsēdētājs Rolands Klincis.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi