Atpakaļ uz sarakstu Printēt 19. Mai. 2019

Pasažieri, kuri iegādājušies mēneša biļetes 11.tramvaja maršrutam tās var izmantot citos maršrutos, kas kursē līdz Ausekļa ielai

"Rīgas satiksme” informē, ka pasažieri, kuri iegādājušies mēneša biļetes slēgtajam 11.tramvaja maršrutam, lai nokļūtu Ausekļa ielā, var izmantot arī 5. un 7. tramvaja, 1. un 19.trolejbusa, kā arī 2., 20., un 24.autobusa maršrutu līdz pieturvietai "Dzirnavu iela" braucienu nereģistrējot.

karte.png

Kā jau iepriekš ziņots no 18.maija slēgs 11.tramvaja maršruts un tā vietā izveidots 11T.autobuss "Abrenes iela - Mežaparks". 11T.autobusa maršruti kursē no Abrenes ielas pa Abrenes ielu, Dzirnavu ielu, Satekles ielu, Merķeļa ielu, K.Barona ielu, Matīsa ielu, Miera ielu, Brasas pārvadu, Gaujas ielu, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu, Meža prospektu, Ezermalas ielu līdz galapunktam “Saules dārzs”.

No galapunkta “Saules dārzs” pa Ezermalas ielu, Meža prospektu, Kokneses prospektu, Ķīšezera ielu, Gaujas ielu, Brasas pārvadu, Miera ielu, Matīsa ielu, K.Barona ielu, Raiņa bulvāri, Satekles ielu, Dzirnavu ielu, Abrenes ielu līdz galapunktam “Abrenes iela”. 

 Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

80001919
Citi saziņas veidi