Atpakaļ uz sarakstu Printēt 6. Jan. 2011

Pasažieriem visvairāk patīk e talons ar Rīgas fotoattēlu

Lielākā daļa "Rīgas satiksmes" interneta aptaujas respondentu atzīst, ka viņiem visvairāk patīk e talons ar Rīgas fotoattēlu.

Šo e talona dizaina veidu par sev tīkamāko atzina 64% aptaujas dalībnieku. Savukārt 17% respondentu par labāko atzīst e talonu ar bērnu zīmējumu.

Tiesa, pirmais e talons ar bērnu zīmējumu pieejams tikai no novembra beigām, savukārt e taloni ar Rīgas foto ir tirdzniecībā kopš 2010.gada janvāra.

E talona logo par piemērotāko atzīst 5% aptaujas dalībnieku, bet 14% respondentu uzskata, ka dizainam nav nozīmes.

Aptaujā kopumā piedalījās vairāk nekā 4600 "Rīgas satiksmes" interneta lapas apmeklētāju, un tā tika veikta šī gada decembrī.

Atgādinām, ka e talonus var iegādāties un papildināt visās "Rīgas satiksmes" biļešu pārdošanas vietās, biļešu pārdošanas automātos, kā arī "Latvijas Pasta" Rīgas nodaļās, "Narvesen", "Plus Punkts", "Preses apvienība", "Pasažieru vilciena" Rīgas biļešu kasēs, internetveikalā un citās biļešu tirdzniecības vietās.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi