Atpakaļ uz sarakstu Printēt 28. Aug. 2023

Pieteikšanās “Skolēna kartei” Rīgas 1. 5. un 10. klašu skolēnu vecākiem portālā www.eriga.lv pagarināta līdz 9. septembrim

Lai pēc iespējas vairāk Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēni, kā arī tie skolēni, kuri maina mācību iestādi, savu Skolēna karti varētu saņemt skolā, portālā www.eriga.lv attālinātās pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 9. septembrim.  Ja  vecāki iesniegs pieteikumu “Skolēna kartei” portālā www.eriga.lv līdz minētajam datumam, to izglītības iestādē, kurā bērns mācās, varēs saņemt no 15. septembra, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Aizpildot pieteikumu “Skolēna kartes” izgatavošanai portālā www.eriga.lv, dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, “Rīgas satiksme” izgatavotās “Skolēnu kartes” nogādās attiecīgajās skolās.

“Skolēna karte” ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna “Skolēna karte” jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi