Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Mar. 2021

Pirmajās dienās 3A. autobusa maršrutā pārvadāti 908 pasažieri

“Rīgas satiksme” informē, ka pirmajās dienās kopš izveidots 3A. autobusa maršruts tajā pārvadāti 908 pasažieri. 15. martā 3A. autobusā tika pārvadāti 411 pasažieri, bet 16. martā pasažieru skaits bija vēl lielāks – 497. Minētais autobusa maršruts izveidots ar mērķi samazināt pasažieru plūsmas 3. autobusa maršruta noslogotākajā posmā. Rīta noslogotākajos laikos 3A. autobuss kursē maršrutā “Daugavgrīva  – Brīvības bulvāris”, bet vakarā maršrutā “Brīvības piemineklis – Daugavgrīva”.

Tāpat veiksmīgi īstenota 1. un 5. autobusa maršruta aizvietošana ar trolejbusiem, kur bija jāveic gan dažādas tehniskās konfigurācijas, gan pasažieru informēšana. Kā liecina sabiedriskā transporta vadītāju sniegtā informācija pasažieri bija informēti par autobusu aizvietošanu ar trolejbusiem un tas nav radījis pārpratumus.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi