Atpakaļ uz sarakstu Printēt 14. Dec. 2018

Radīts jauns e-talona dizains ar Paulas zīmējumu

No šodienas, 14. decembra mazumtirdzniecības vietās būs pieejams jauna dizaina dzeltenais e-talons, uz kura attēlots Paulas zīmējums (skatīt attēlā). Jaunā e – talona kopējā tirāža ir 2 miljoni.

paulas_zimejums.png

Šogad, kas ir “Rīgas satiksmes” 15. jubilejas gads, dzeltenā e-talona jauno dizainu radīja uzņēmuma darbinieku bērni. Pasākumā piedalījās 16 bērni un balsošana norisinājās no 28. maija līdz 30. jūnijam.

Par Paulas zīmējumu tika saņemtas 1078 balsis, kas ir par 74 balsīm vairāk, nekā otrās vietas ieguvējai Anastasijai, par kuras darbu tika balsots 1004 reizes. Kopumā konkursā tika saņemti 4683 balsojumi.

 “Rīgas satiksme” izsaka pateicību uzņēmuma darbiniekiem un viņu bērniem par atsaucību piedalīties radošajā konkursā.

“Rīgas satiksme” jau devīto gadu turpina tradicionālo bērnu zīmējumu konkursu. Tā ietvaros ikviens interneta mājas lapas www.rigassatiksme.lv apmeklētājs var nobalsot par tīkamāko zīmējumu, tādējādi piedaloties e-talona dizaina radīšanas procesā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”, “draugiem.lv”.

20361862
Citi saziņas veidi