Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Apr. 2021

No 7. aprīļa remontdarbu dēļ būs izmaiņas 10. autobusa maršrutā

“Rīgas satiksme” informē, ka no trešdienas, 7. aprīļa, līdz piektdienai, 9. aprīlim, remontdarbu dēļ Sējas ielā būs izmaiņas 10. autobusa maršrutā.

No 2021. gada 7. aprīļa līdz 2021. gada 9. aprīlim plānots slēgt transportlīdzekļu satiksmi Sējas ielā, posmā no Kursīšu ielas līdz Brūkleņu ielai.

Autobusi virzienā uz Abrenes ielu un Jaunmārupi kursēs pa maršrutu līdz Sējas ielai, tālāk pa Sējas ielu, Kursīšu ielu, Cēres ielu, pa Brūkleņu ielu līdz pieturvietai „Brūkleņu iela”, tālāk pa Brūkleņu ielu, Cēres ielu, Kursīšu ielu, Sējas ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu.

Līdz ar iepriekš minēto, būs slēgta 10. maršruta autobusa pieturvieta „Kurmenes iela” (Sējas ielā). Savukārt pieturvieta „Kursīšu iela” pārcelta aiz Sējas ielas un Kursīšu ielas krustojuma (Tēriņu ielas virzienā).

Remontdarbu dēļ būs izmaiņas 10. autobusa maršrutā.png

Transportlīdzekļu satiksmi Sējas ielā var atjaunot pirms minētā laika, ja darbi tiks pabeigti ātrāk.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi