Atpakaļ uz sarakstu Printēt 14. Nov. 2022

Remontdarbu dēļ no 16. līdz 21. novembrim 7. maršruta tramvajs kursēs posmā no Stacijas laukuma līdz Ķengaragam

No 16. līdz 21. novembrim tiks veikti tramvaja sliežu remonta darbi, tādējādi, 7. tramvajs kursēs posmā no Stacijas laukuma līdz Ķengaragam. Posmā no Ausekļa ielas līdz Stacijas laukumam maršruts būs slēgts.

7.maršruta tramvaji kursēs no Ķengaraga pa maršrutu līdz Aspazijas bulvārim, tālāk pa Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu un atpakaļ pa maršrutu uz Ķengaragu. No Ausekļa ielas līdz Stacijas laukumam maršruts būs slēgts. Tramvaja maršruta nosaukums būs “Stacijas laukums - Ķengarags”.

Pasažieri, kuri reģistrējuši biļeti noteiktam braucienu skaitam, izmanto koda biļetes vai mēneša biļeti, kas reģistrēta 7. tramvaja maršrutā, veicot pārsēšanos no 7. tramvaja maršruta uz citiem maršrutiem, lai sasniegtu vēlamo galamērķi slēgtā posma apkārtnē (Ausekļa iela – Stacijas laukums) vai otrādi, atkārtota reģistrācija nav jāveic. Reģistrētā biļete būs derīga 60 minūtes, braucot tajā pašā virzienā.

7tram.png

Kustības saraksts no galapunktiem darba dienās (PDF)

Kustības saraksts no galapunktiem brīvdienās (PDF)

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi