Atpakaļ uz sarakstu Printēt 7. Nov. 2022

Rīgā kursē tramvajs ar Latvijai veltītu dizainu

Par godu mūsu Latvijai, kura šogad svin 104. dzimšanas dienu, ir radīts īpašs tramvaja dizains ar Latvijas karogu. Jaunā izskata zemās grīdas tramvajs kursē 1. tramvaja maršrutā un ir redzams Rīgas ielās no šī gada 7. novembra līdz pat 2023. gada pavasarim.  

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Dž.Innusa: “Novembrī, Latvijas Dzimšanas dienā un valstiskuma mēnesī, Rīgas satiksmes kolektīvs sev, visiem rīdziniekiem un tās viesiem dāvā īpaši noformētu tramvaja dizainu. Lai šis apsveikums Latvijas Republikas 104. proklamēšanas dienā, ir mums arī atgādinājums, ka mēs katrs esam daļa no Latvijas un visi kopā mēs veidojam Latviju. Saules mūžu Latvijai!”

“Mēs esam gandarīti par kopīgo  projektu un ceram, ka arī turpmāk sadarbojoties sniegsim rīdziniekiem svētku noskaņu,” uzsver “Baltic media line” direktore Agate Kauliņa.

imggg.jpeg

Liels paldies “Baltic media line” par skaistā dizaina izveidi, kā arī līdzdalību ieceres īstenošanā un Rīgas domei!

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi