Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Jan. 2014

Rīgā uz trīs mēnešiem ieviesīs eksperimentālu autobusa maršrutu „Bolderāja - Ziepniekkalns”

Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija piektdien atbalstīja paaugstināta servisa autobusu maršruta nr. 247 „Bolderāja- Ziepniekkalns” aizvietošanu ar eksperimentālu autobusu maršrutu „Bolderāja – Ziepniekkalns” uz trīs mēnešiem.

Kā skaidroja komisijas priekšsēdētājs Vadims Faļkovs, iedzīvotāji sūdzējušies, ka šajā maršrutā, kur kursē tikai minibusi, nevar izmatot Rīgas domes piešķirtās atlaides. Tāpēc nolemts eksperimentālā kārtā šajā maršrutā uz trim mēnešiem izmēģināt „Rīgas satiksmes” autobusus.

Paredzēts, ka jaunajam autobusam tiks piešķirts 56. numurs un tas sāks kursēt no 27. janvāra. Savukārt no februāra šajā maršrutā plānots ieviest vairākas jaunas pieturvietas – pie dzelzceļa stacijas „Turība”, Āgenskalna ielā un Dreiliņu ielā.

Komisija piektdien arī nolēma autobusu maršrutos nr. 13 „Babītes stacija – Kleisti – Preču 2” un nr. 50 „Abrenes iela – TEC” ieviest pieturvietu „Matīsa iela” Avotu ielā un slēgt pieturvietu „Bruņinieku iela” Bruņinieku ielā, kā arī autobusu maršrutā nr. 13 „Babītes stacija – Kleisti – Preču 2” ieviest pieturvietu „Bāze” Lubānas ielā un slēgt pieturvietu „Dārzeņu bāze” Babītes stacijas virzienā.

Tāpat komisija piekrita veikt grozījumus autobusu maršruta nr. 8 „Stacijas laukums – Zolitūde” un nr. 44 „Ziepniekkalns – Zolitūde” kustības sarakstos brīvdienās. Reisu skaits šajos maršrutos nemainīsies.

8. autobusa maršruta izmaiņas brīvdienās

44. autobusa maršruta izmaiņas brīvdienās

56. autobuss / 56. autobusa maršruta shēma

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

20361862
Citi saziņas veidi