Atpakaļ uz sarakstu Printēt 8. Feb. 2019

RMS izplatītā informācija par vairāku “Rīgas satiksmes” apkalpoto maršrutu nodošanu minibusiem ir sabiedrību maldinoša

 “Rīgas satiksme”informē, ka pilnsabiedrības “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) izplatītā informācija par to, ka “Rīgas satiksme” grasās taupības nolūkos vairākus maršrutus nodot minibusiem, maldina sabiedrību.

 “Rīgas satiksmes” pagaidu valde tik tiešām ir tikusies ar “Rīgas mikroautobusu satiksmes” vadību, taču ne šīs tikšanās mērķis, ne arī saturs neatbilst tam, ko vēsta uzņēmums “Rīgas mikroautobusu satiksme”, saka “Rīgas satiksmes” pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss un piebilst: “Gluži pretēji – “Rīgas satiksmes” pagaidu valde uzskata, ka nekavējoties ir jāpārskata maršrutu tīkls, lai neradītu zaudējumus “Rīgas satiksmei”, kā arī atvieglojumu piešķiršana pasažieru pārvadāšanai “Rīgas mikroautobusu satiksmes” apkalpotajos maršrutos, kas nes zaudējumus “Rīgas satiksmes” budžetā un nav lietderīgi paaugstināta servisa pakalpojumus dotēt no pilsētas budžeta”.

 “Rīgas satiksmes” pagaidu valde šodien ārkārtas valdes sēdē, ņemot vērā nepieciešamību samazināt uzņēmuma zaudējumus un reaģējot uz RMS izplatīto informāciju masu informācijas līdzekļos, nolēma nedēļas laikā pārskatīt tos RMS apkalpotos maršrutus, kuri dublējas ar “Rīgas satiksmes” apkalpotajiem maršrutiem un nes zaudējumus uzņēmumam “Rīgas satiksme”, samazinot pārvadājumu apjomu līgumā noteiktajos apjomos un kārtībā. Tāpat tika pieņemts lēmums iesniegt Rīgas domei priekšlikumu atcelt piešķirtās atlaides RMS apkalpotajos minibusu maršrutos.

 “Rīgas satiksme” saskaņā ar Rīgas domes deleģējumu pārrauga Rīgas pilsētas sabiedriskā maršruta tīklu, kurā pārvadājumus 8 tramvaju maršrutos, 17 trolejbusu maršrutos un 56 autobusu maršrutos veic “Rīgas satiksme”, savukārt 13 minibusu, 7 ekspresbusu un 8 nakts satiksmes maršrutos veic pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme”.

 Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

 

 

20361862
Citi saziņas veidi