Atpakaļ uz sarakstu Printēt 7. Apr. 2021

Saglabājoties līdzšinējiem COVID-19 izplatības mazināšanas ierobežojumiem arī pēc ārkārtējās situācijas, “Rīgas satiksmes” sabiedriskais transports kursēs pēc esošā grafika

“Rīgas satiksme” informē, ka, beidzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai, sabiedriskais transports Rīgā kursēs pēc līdzšinējā grafika. Tāpat tiks saglabāts 3A. autobusa maršruts, kas paralēli 3. autobusa maršrutam rīta noslogotākajos laikos kursē maršrutā “Daugavgrīva  – Brīvības bulvāris”, bet vakarā maršrutā “Brīvības piemineklis – Daugavgrīva”. “Rīgas satiksme” darba dienu rītos un vakaros, kā arī nepieciešamības gadījumā brīvdienās turpinās nodrošināt arī papildreisus.

Analizējot pasažieru plūsmas sabiedriskajā transportā, laika posmā no 2021. gada janvāra līdz martam, varam secināt, ka patlaban tās ir stabilas un darba dienās vidēji tiek pārvadāti 190 000 līdz 200 000 pasažieru.

“Rīgas satiksme” nepārtraukti seko līdzi pasažieru plūsmām sabiedriskajā transportā, un šāda kārtība paliks nemainīga arī turpmāk. Informāciju par salona piepildījumu sniedz gan sabiedriskā transporta vadītāji, gan tiek pārbaudīti klientu pieteikumi. Tāpat visi jaunākie “Rīgas satiksmes” transporta līdzekļi ir aprīkoti ar automātiskām pasažieru skaitīšanas sistēmām, tādējādi brīdī, kad transporta līdzekļa salons sasniedz noteikto piepildījumu, dispečeri saņem signālu, kas dod iespēju operatīvi reaģēt un norīkot papildus transporta līdzekli.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi