Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Aug. 2022

Satiksmes organizācijas izmaiņu dēļ tramvaja pieturvieta “Kronvalda bulvāris” uz laiku tiks nedaudz pārcelta

"Rīgas satiksme" informē, ka no 15. augusta uz laiku tiks veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Kronvalda bulvārī, posmā no Elizabetes ielas līdz Miķeļa ielai. Tā rezultātā uz laiku 5. un 7. tramvaja pieturvieta “Kronvalda bulvāris” kustības virzienā uz Iļģuciemu un Ķengaragu tiks pārcelta aptuveni 90 metrus atpakaļ no pašreizējās atrašanās vietas. Tā atradīsies uzreiz pēc izbraukšanas no apgriešanās loka Ausekļa ielā. Savukuārt pieturvietas "Ausekļa iela" novietojums nemainās.

Informācijai par šobrīd slēgto pieturvietu “Ausekļa iela” kustības virzienā uz Mīlgrāvi: Pie apgriešanās loka tiks pārcelta arī pieturvieta “Ausekļa iela” (5. tramvaja pieturvieta kustības virzienā uz Mīlgrāvi), kurā 5. tramvaja maršruts varēs apstāties pēc tam, kad tiks atjaunota kustība uz Mīlgrāvi. 

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi