Atpakaļ uz sarakstu Printēt 11. Aug. 2021

Siltumtīklu pārbūves darbu dēļ no 16. augusta, uz laiku tiks slēgts 1. trolejbusa maršruts

No pirmdienas, 16. augusta siltumtīklu pārbūves darbu dēļ tiks slēgta transporta līdzekļu satiksme Ģertrūdes ielā, posmā no K. Barona ielas līdz Akas ielai. Tādejādi uz siltumtīklu pārbūves darbu laiku tiks slēgts 1. trolejbusa maršruts.

Pasažieriem, kuri iegādājušies mēneša biļeti 1. trolejbusa maršrutā, lai sasniegtu vēlamo galamērķi maršruta ietvaros, atļauts braukt citos trolejbusu, tramvaju un autobusu maršrutos, braucienu nereģistrējot.

1. trolejbusa maršruta pasažieri aicināti izmantot citus sabiedriskā transporta maršrutus, kas kursē 1. trolejbusa maršruta sakritības robežās – piemēram,  no Pētersalas ielas galapunkta līdz pilsētas centram alternatīva būtu 19. trolejbusa maršruts vai 2. autobusa maršruts, bet tālāk nokļūšanai Ģertrūdes ielas un Avotu ielas vai Valmieras ielas krustojuma apkārtnē jāizmanto 51., 52. autobusa maršruts vai pa A. Čaka ielu un Avotu ielu kursējošie maršruti (11., 18., 22., 23. trolejbuss un 5., 13., 47. autobuss). Tāpat kā alternatīvu iespējams izmantot 20. autobusa maršrutu, kas no Pētersalas ielas caur centru kursē līdz Matīsa, Avotu un Valmieras ielas krustojumam, kas ir iespējami tuvu 1.trolejbusa maršrutam. 

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai tīmekļa vietnē www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi