“Rīgas satiksme” aicina studentus pagarināt atlaižu saņēmēja statusu

Lai arī turpmāk varētu iegādāties braukšanas biļeti sabiedriskajam transportam ar atlaidi, “Rīgas satiksme” aicina studentus, kuri turpina mācības kādā no Rīgas augstskolām pagarināt studenta statusa derīguma termiņu savā e-talonā.

Pagarini studenta satusu 2023.png

Studenta statuss e-talonā tiek piešķirts līdz studenta apliecības derīguma termiņam, tādējādi, pagarinot studenta apliecību, jāpagarina arī studenta statusa derīguma termiņš e-talonā.

Studenta statusu ir iespējams pagarināt divos veidos:

  • iesniedzot pieteikumu par atlaides saņēmēja statusa pagarināšanu savā augstākās izglītības iestādes informācijas sistēmā (piemēram, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa augstskola “Turība”, Banku augstsko la, Rīgas Stradiņa universitāte, Transporta un sakaru institūts, Latvijas Kultūras akadēmija, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Latvijas Mākslas akadēmija, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža). Saņemot apstiprinājumu, ir jādodas uz kādu no biļešu pārdošanas automātiem un jāaktivizē studenta statuss;
  • iesniedzot pieteikumu jebkurā no pieciem „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem. Dodoties uz klientu apkalpošanas centru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, derīga studenta apliecība vai izziņa no mācību iestādes (elektroniski parakstītas izziņas jānosūta uz sekretariats@rigassatiksme.lv, norādot klientu apkalpošanas centra adresi, uz kuru dosies noformēt atlaidi). Klientu apkalpošanas centru adreses aplūkot ŠEIT.

Lai izvairītos no gaidīšanas rindā, aicinām vizītei klientu apkalpošanas centrā pieteikties elektroniski. Pieraksts iespējams ŠEIT.

20361862
Citi saziņas veidi