Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Nov. 2018

Tiks mainīta pieturvietu paziņošanas balss “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā

“Rīgas satiksmes” sabiedriskā transportlīdzekļos tuvākajā laikā tiks nomainīta pieturvietu paziņošanas balss, turpmāk visos tramvajos, trolejbusos un autobusos būs dzirdama viena balss, nevis divas dažādas kā līdz šim.

Pašlaik sabiedriskajā transportā ir dzirdamas divas balsis – vīrieša balss elektrotransportā un sievietes balss autobusos, tās transportā tiek atskaņotas jau no 2000. gadu sākuma, taču turpmāk “Rīgas satiksmes” transportā būs dzirdama Arta Robežnieka balss, tādejādi visos transportlīdzekļos būs vienota pieturu atskaņošanas sistēma.

Pieturvietu paziņošanas skanējuma nomaiņu paredzēts īstenot līdz šī gada beigām, kopumā no jauna tiks ierunāti gandrīz 2000 pieturvietu nosaukumi, kas tiks mainīti aptuveni 1000 transporta vienībās.

Līdz ar šīm pārmaiņām jaunajos tramvajos, trolejbusos un autobusos tiks uzsākta jaunu paziņojumu testēšana, lai brīdī, kad transports piebrauc pieturvietā, transportlīdzekļa salona ārpusē, būtu dzirdams gan maršruts, gan virziens kādā konkrētais sabiedriskais transports kursē, kas būtiski atvieglos maršruta informācijas saņemšanu pasažieriem ar redzes problēmām.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

20361862
Citi saziņas veidi