Atpakaļ uz sarakstu Printēt 10. Sep. 2019

Valdes informācija par notikumiem (26. augusts – 8. septembris)

Pēdējā augusta nedēļa RP SIA “Rīgas satiksme” pagāja mierīgi, daļa valdes locekļu atradās plānotā prombūtnē, bet par attīstību atbildīgais valdes loceklis A. Krūze bija devies komandējumā uz Baltkrieviju, lai apmeklētu uzņēmumu AS “Bekommunmaš” (OAO Белкоммунмаш). Minētais uzņēmums ir ilgstošs RP SIA “Rīgas satiksme” sadarbības partneris, lai arī tā ražotā produkcija šobrīd vairs nav RP SIA “Rīgas satiksme” transportlīdzekļu flotes sastāvā. Brauciena mērķis bija iepazīties ar AS “Bekommunmaš” pieredzi inovāciju aizgūšanā un elektrisko autobusu ražošanā.

29. augustā Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā izsludināts iepirkums personāla atlases kompānijas izvēlei, kuras uzdevums būs sniegt atbalstu RP SIA “Rīgas satiksme” padomei pastāvīgās valdes atlases procedūrā. Personāla atlases kompānijām piedāvājumus jāiesniedz līdz 19. septembra pl.15:00, Vestienas ielā 35.

Ņemot vērā situāciju darba tirgū un struktūrvienību iesniegtos materiālus, 3. septembrī notika valdes sēde paplašinātā sastāvā, kuras galvenais mērķis bija uzklausīt Personāla pārvaldības daļas vadītājas vietnieces darba atlīdzības un nodarbinātības jautājumos A. Makejevas sagatavoto ziņojumu norādītajā jautājumā. Tika uzklausīts nozaru direktoru, struktūrvienību pārstāvju viedoklis un priekšlikumi. Vienlaikus tika konstatēts, ka daži iesniegtie priekšlikumi ir risināmi tikai kontekstā ar plānotajām izmaiņām uzņēmuma struktūrā.

Kārtējā RP SIA “Rīgas satiksme” valdes sēde notika 5. septembrī. Valde uzklausīja Satiksmes un kustības organizācijas direktora E. Zivtiņa ziņojumu saistībā ar darba grupas veikto izvērtējumu par iespējām iesaistīt mazākas ietilpības transportlīdzekļus regulāro maršrutu apkalpošanā. Valde akceptēja ziņojuma ieteikumu realizēt šādu iesaistīšanu eksperimentālā veidā un realizēt projektu no 1. oktobra līdz nākošā gada februāra beigām. Paredzēts, ka mazākas ietilpības transportlīdzekļi tiks izmantoti laikos, kad piepildījums nav pietiekams (vakara stundas utml.) 28. autobusa maršrutā. Valde iepazinās ar Personāla pārvaldības daļas vadītājas vietnieces darba atlīdzības un nodarbinātības jautājumos A. Makejevas sagatavoto informāciju par sabiedriskā transporta vadītāju atalgojumu un turpmāko stratēģiju šajā jomā. Tika konstatēts, ka sabiedriskā transporta vadītāju atalgojums RP SIA “Rīgas satiksme” ir lielāks kā vidēji nozarē, bet konkurētspējas nodrošināšanai ir jāplāno tā paaugstināšana arī nākošajā gadā. Valde pieņēma arī ilgi gaidītos organizatoriska rakstura lēmumus, informācija par kuriem tiks sniegta vēlāk, ņemot vērā, ka pagaidām dokumentam ir ierobežotas pieejamības statuss un nepieciešams veikt sagatavošanās darbus.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi