Atpakaļ uz sarakstu Printēt 23. Feb. 2023

Vēl nedēļu var izmantot līdz 2022. gada 30. decembrim iegādātās Rīgas sabiedriskā transporta biļetes

Līdz 2. martam Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespējams izmantot biļetes, kas iegādātas par veco tarifu. 3. martā šīs biļetes braukšanai sabiedriskajā transportā vairs nebūs derīgas.  Neizmantotās biļetes var atgriezt “Rīgas satiksmei” 12 mēnešu laikā no iegādes brīža un saņemt naudu 100% apmērā.

Lai saņemtu atpakaļ naudu par biļetēm, kas iegādātas līdz 2022. gada 30. decembrim, klienti var rakstīt iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un to sūtīt uz info@rigassatiksme.lv. Iesniegumā jānorāda klienta personas dati – vārds, uzvārds un personas kods, kā arī bankas konta numurs, uz kuru jāpārskaita nauda, un e-talona numurs. Ja naudas atmaksa tiek prasīta par biļetēm, kas iegādātas dzeltenajā vai zilajā nepersonalizētajā e-talonā, iesniegumam klāt jāpievieno arī fotogrāfija, kur redzams minēto e-talonu numurs. Tāpat klienti var doties uz kādu no “Rīgas satiksmes” klientu centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte), kā arī e-talonu, kurā iegādātas biļetes par veco tarifu.

KĀ SAŅEMT NAUDU PAR 2022. GADĀ IEGĀDĀTAJĀM BET NEIZMANTOTAJĀM BIĻETĒM.png

Kā zināms, lai motivētu pasažierus sabiedrisko transportu izmantot regulāri, no 2023. gada ir būtiski samazinātas mēneša biļešu cenas, un patlaban mēneša biļete visiem sabiedriskā transporta veidiem maksā 30 eiro, iepriekšējo 50 eiro vietā. Tāpat ieviests jauns biļetes veids – 90 minūšu biļete, kuras cena ir 1.50 eiro un tā aizstāj viena brauciena un vienas stundas biļetes. Pasažieriem, kuriem ir Rīgas domes piešķirtā daļējā (piemēram, studenti, pedagogi u.c.) atlaide, mēneša biļeti visiem transporta veidiem var iegādāties ar 50% atlaidi, proti, par 15 eiro, līdzšinējo 16 eiro vietā. Savukārt strādājošie vecuma pensionāri no 2. janvāra Rīgas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi