Atpakaļ uz sarakstu Printēt 19. Dec. 2022

Ziemassvētkos sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika, tāpat būs izmaiņas autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā

Ziemassvētkos no 24. līdz 26. decembrim, “Rīgas satiksmes” sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika. Tāpat Ziemassvētkos “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas, izņemot apakšzemes autostāvvietu K.Valdemāra ielā 5a, varēs izmantot bez maksas. Savukārt “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centri minētajos datumos būs slēgti, tāpēc “Rīgas satiksme” aicina klientu centru apmeklējumu plānot savlaicīgi.

Sabiedriskais transports

Pirmssvētku dienā piektdienā, 23. decembrī, sabiedriskais transports kursēs kā ierasts darba dienās. Savukārt 24., 25. un 26. decembrī autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu kustības grafika.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka pirmdienā, 26. decembrī, darbosies mēneša biļetes, kas paredzētas visām mēneša dienām vai stundas biļetes brīvdienām.

Autostāvvietas

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apsaimnieko “Rīgas satiksme”, 24., 25. un 26. decembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu K.Valdemāra ielā 5a – tur par automašīnas novietošanu jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri

23. decembrī klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 15:00, pārējie klientu apkalpošanas centri strādās kā ierasts piektdienās – līdz plkst. 18:00. 24., 25. un 26. decembrī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi